מוטיבציה לפעילות גופנית ולספורט

 
אמה גרון , שולמית רביב, רוני לידור . מוטיבציה לפעילות גופנית ולספורט , סדרת כליל , הוצאת מכון מופ"ת  2010 .
מה מניע ילדים ובני נוער לעסוק בפעילות גופנית ובספורט? מה מניע ספורטאי עילית להמשיך באימוניהם המפרכים ולנסות לשפר עוד ועוד את הישגיהם האישיים? כיצד אפשר לטפח מוטיבציה בקרב ילדים ומבוגרים לעסוק בפעילות גופנית ובספורט? ומדוע ילדים מאבדים עניין בעיסוקם הספורטיבי ונושרים ממנו לטובת עיסוקים אחרים? אלו הן כמה מהשאלות המעסיקות מורים לחינוך גופני, מאמנים בספורט, רופאים, מטפלים ומורי מורים בתחומי החינוך הגופני והספורט, שספר זה מנסה לספק להן תשובות.
המטרה העיקרית של הספר היא לבחון את תרומתם של סוגים שונים של מוטיבציה – מוטיבציה פנימית ומוטיבציה חיצונית, מוטיבציות המתעוררות בעקבות עונש או קבלת תגמול, המוטיבציה להשתתפות, המוטיבציה להישג, המוטיבציה התחרותית, מוטיבציות חברתיות ומוטיבציות מוסריות – לעיסוק בפעילות גופנית ובספורט.
הספר מיועד לאלו המלמדים ולומדים על מוטיבציה לפעילות גופנית ולספורט הן באוניברסיטאות והן במכללות האקדמיות המכשירות מורים, בעיקר אלו המכשירות מורים לחינוך גופני.

    לפריט זה התפרסמו 1 תגובות

    הדרך ליצירה של מוטיבציה לפעילות גופנית היא בעזרת העלאת הסטנדרט האישי אצל כל סטודנט, כושר, בריאות , גמישות , כושר אירובי, כח פיזי הופך לסטדנרט שזה יוצר מוטיבציה.

    פורסמה ב 06/04/2017 ע״י ספורטל
    מה דעתך?
yyya